Vláčná mrkvová roláda

Pokud vás "honí mlsná" a máte v lednici mrkev navíc, máte z poloviny vyhráno! Tato roláda nepotřebuje totiž mnoho dalších surovin a věřte mi, v jednoduchosti je krása. Tak směle k přípravě.. chcete vědět víc?

Superzdravý banánovník

Chcete jídelníčku trošku odlehčit, ale sladkého se prostě vzdát nechcete? Tento zdravý banánovník, je pro vás jako dělaný! Navíc, jestli doma máte banány, které vás svým vzhledem už nelákají k jídlu, poslouží v tomto receptu.  chcete vědět víc?

Křehký koláč s citronovým krémem a ostružinami

Tento koláč je moje rozloučení s překrásným létem. Ostružiny už jsou opravdu sladké a citronový krém je prostě BÁJEČNÝ... Tak pojďme na to! chcete vědět víc?

Meruňkový koláč s mandlemi

Vláčné těsto, sladké meruňky a k tomu křupavá drobenka s mandlemi... Takový je tenhle král mezi koláči! Pevně věřím, že se stane i vašim receptem do rodinné sbírky. :) chcete vědět víc?

Mazanec

Mám ráda moderní recepty. Jenže recept na tenhle mazanec je tak dokonalý, že nepotřebuje žádné úpravy a proto Vám ho předávám v tradičním provedení. :) Pěkně s rozinkami, máslem a hrnkem kakaa...  chcete vědět víc?

Koblihy

Ta vůně! A co teprve ta chuť.. Odoláte? ;) Smažené koblížky hezky křupavé s meruňkovou marmeládou, nebo s karamelovým krémem. Je to jen na Vás, jak si je vychutnáte. chcete vědět víc?

Pečwork objevoval nové chutě na Filipínách

Tato země je plná rozličných chutí a vůní. Myslím si, že snad každý si tam najde něco, co mu opravdu chutná. Tentokrát článek o čerstvých kokosech, tuňácích a mangovém shaku! No řekněte, kdo by si nedal?! :)  chcete vědět víc?

Lučina

Jak jen se to říká v té reklamě? „Zdraví přímo z přírody.“ Tak přesně tohle zdraví z přírody si můžete ale úplně jednoduše připravit doma. A je to mnohem jednodušší, než si myslíte! A ta chuť, no co Vám budu povídat, to musíte jedině vyzkoušet a obzvlášť teď po Vánocích, se lehká pomazánka hodí.. chcete vědět víc?

Medové perníčky

Neznám snad nikoho, kdo by neměl rád klasické perníčky. Já je přímo miluju! Proto tentokrát posílám do světa recept na toto tradiční cukroví, které si můžete upéct o Vánocích, Velikonocích, nebo jen tak na chuť.. :) chcete vědět víc?

Pár rad, před pečením cukroví.

Mám pro Vás pár vychytávek a neberte to tak, že Vás chci poučovat, ale už jsem nějaké to kilo cukroví upekla (a ne vždy se mi povedlo..). Spíš se poučte z mých nezdarů a třeba Vám mé rady k něčemu budou. Budu moc ráda, když se Vám vše v kuchyni povede, dle Vašich představ. chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 4 Následující »